Шоломи з України

Військова справа античності

Шоломи з України

Повідомлення L. Flavivs Anaticvla » 27 січня 2019, 02:06

Розпочалися публікації античних шоломів з території України на сайті Ucraina Inter Arma. Кожній знахідці присвячена окрема стаття з описом, датуванням, розмірами, переліком літератури про кожен шолом. Перелік артефактів розміщено на окремій сторінці:
Дана стаття є своєрідним каталогом, що містить перелік знахідок на території України шоломів – бойових наголів’їв, захисного озброєння для голови воїна. Шолом був одним з найголовніших предметів захисного озброєння. Бойове наголів’я, основною функцією якого був захист власника під час бою, у своєму розвитку випереджало інші елементи захисного озброєння і було зроблене нерідко якісніше, ніж решта обладунку. З території України відомі шоломи як мінімум з бронзової доби, ними продовжували активно користуватися у залізному віці, широко використовували у римський період і дуже інтенсивно в Середні віки. Перелік складено за хронологічним принципом.

http://www.ucrainarma.org/artefact/arte ... olomy.html
Аватар користувача
L. Flavivs Anaticvla
 
Повідомлень: 1151
З нами з: 14 квітня 2013, 22:51
Звідки: Kiovia, Vcraina

Повернутись до Militaria Antiqua

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 Сайт присвячений організації, озброєнню та зовнішньому вигляду представників армій, що у різні часи перебували на теренах України.

cron